Szekeres Adrien karácsonyi koncertje a VMKK Facebook oldalán és Youtube csatornáján

Szekeres Adrien karácsonyi koncertjét december 25-én 18:00 órától ingyenesen megtekinthetik az érdeklődők a Váci Mihály Kulturális Központ Facebook oldalán és Youtube csatornáján.

 

Ebben az évben sajnos nem tudtunk az élő zene varázsával karácsonyi hangulatot teremteni az adventi időszakban. Mivel nekünk is nagyon hiányoznak a koncertek, a személyes találkozások és a meghitt pillanatok, ezért szeretnénk egy különleges koncerttel kedveskedni. Szekeres Adrien a MÁV Szimfonikus Zenekar közreműködésével egy vadonatúj karácsonyi koncertet mutat be.

A koncert december 25-én 18:00 órától ingyenesen megtekinthető lesz a Váci Mihály Kulturális Központ Facebook oldalán és Youtube csatornáján, az ünnepek alatt és után is."