Streetball a Kossuth téren - Idén is benépesült a belváros kosarasokkal

Streetball a Kossuth téren - Idén is benépesült a belváros kosarasokkal
Fotó: Trifonov Éva

A hétvégén Nyíregyházán rendezték a Streetball sorozat egyik fordulóját. Rekordszámú, 67 nevezés érkezett az utcai kosárlabda tornára. Több korosztályban hirdettek győztest, a legjobb csapatok pedig az országos döntőbe jutottak.

- A szerevezők munkáját dicséri, hogy ilyen sokan neveztek, nagyon örülünk neki. Ezúttal főként Nyíregyházáról. és a megyéből jöttek csapatok. Nagyon örülünk, hogy a olimpiai sportág lett a 3x3-as kosárlabda, sajnos sem a női, sem a férfi együttes nem lehet ott Tokióban, de a sportág népszerűsítésének nagyon jót tesz - mondta Kucsera József főszervező.  

Számos kiegészítő program is szórakoztatta a nézőket, így voltak dobóversenyek is. Határon túlról is érkezett nevezés. 

 

 

Kapcsolódó galéria

Streetball a Kossuth téren