Sosem látott képsorokon Nyíregyháza – Nézze meg Ön is a városunkról készült legújabb kisfilmet!
Fotó: Kohut Árpád

Elhoztuk Önöknek városunk legújabb kisfilmjét, amely a 2021-es és a 2022-es évben készült színes és pezsgő felvételeken keresztül mutatja be Nyíregyházát.

A videóba csempészve felbukkannak a város történelmi múltjának értékei, építészeti emlékei, legkedveltebb helyszínei és közösségi terei, korszerű technológiai újításai, modern infrastruktúrája, fejlesztései, sportlehetőségei. A helyszínek között ráismerhetünk a Bujtosi Városligetre, Sóstóra, fürdőinkre, méltán híres állatparkunkra, virágzó tereinkre, feltűnik az Atlétikai Centrum, s a kulturális élet központjai, a Móricz Zsigmond Színház, a Jósa András Múzeum, a Kállay Gyűjtemény és a Váci Mihály Kulturális Központ.

Tekintse meg Ön is Nyíregyháza legújabb városfilmjét!

A kisfilmet készítette: Kohut Árpád