Sikerekkel folytatódott a vízilabda bajnokság

Hazai pályán fogadták az Aqua Sport Egyesület vízilabdásai az Aquaworm csapatait az Országos Bajnokság középszakaszának első merkőzésén! 

- A serdülő és ifjúsági csapataink magabiztos győzelmet arattak. Kiváló egyéni teljesítmények mellett, most a csapatjátékra sem lehetett panasz, így nem maradhatott el a győzelem. A gyermek korosztályban viszont alul maradtunk, melynek okait a kevés labdanélküli mozgásban, és rossz passzokban lehet keresni  -mondta Hatvani Péter edző. - Az Észak-keleti Bajnokságban a Gyerek III-as csapataink vívtak a végső helyezések szempontjából fontos mérkőzéseket Egerben. Urbin Tibor tanítványai szombaton az "A" csoportban az  Eger fiúk, majd a Miskolc ellen is vereséget szenvedtek. Az első merkőzésen egy nagyobb arányú vereség jött, míg a borsodiak ellen csupán egy gólos volt a differencia, de pont nélkül zártuk a napot. Sajnos a betegség hullám rányomta a bélyegét a játékunkra így a dobogó harmadik foka látszik elérhetőnek szezon végén mondta a szakember. Vasárnap viszont a "B" csoport küzdelmein mindkét meccsét megnyerte az Aqua Se, először a miskolci Aquatics együttesét, majd a fő rivális Eger leány csapatát sikerült legyőzni, így biztosnak látszik az első hely a csoportban. Mindkét nap jó színvonalú mérkőzéseket vívtak csapataink, látszik a fejlődés, sok szép egyéni teljesítmény is volt. Potor Viktória, Simon Loretta, Székely Lilla, Simon Dominik stabil jó játékot mutattak egész hétvégén - tette hozzá a tréner. 

Eredmények :
OB serdülő 
Aqua Se - Aquaworm 10-3
Gól : Radóczi B., Tolnai, Rudik 2-2, Pettendi, Székely, Dorogi, Éder-Pavolek

OB gyerek
Aqua Se - Aquaworm 9-16
Gól : Mandzák 3, Tolnai 2, Kriston, Tégel, Varga, Simon D.

OB ifjúsági 
Aqua Se - Aquaworm 12-6
Gól : Pelle Gy. 5, Dorogi 4, Rudik, Radóczi, Éder-Pavolek

ÉK Bajnokság Gyerek III 
A csoport:
Tigra ZF Eger fiú - Aqua Se 13-1
Gól : Tomori G.

Pannergy Miskolc - Aqua Se 8-7
Gól : Potor 3, Kusnyér 2, Börzsei, Simon D.

B csoport:
Aquatics Waterpolo - Aqua Se  1-6
Gól : Jávor 4, Horváth S., Tári

Tigra ZF Eger Leány - Aqua Se 7-11
Gól : Potor 6, Simon L., Tomori G. 2-2, Horváth S.