Séta az egészségért és a környezetért
A NaturComfort Kft. harmadik alkalommal hívta munkatársait a közös programra, ezúttal a Nyíregyházi Főiskola Kótaji úti bejáratától egészen Nyírszőlősig.

Az út során a résztvevők szemetet is szedtek, a cég ügyvezetője azt mondta, kocogásai alkalmával vette észre, hogy sokan eldobálják a hulladékot. Polgári Erika hozzátette, náluk fontos, hogy a munkatársak közösségi életet is éljenek, és hogy tegyenek az egészségükért, illetve a környezeti védelmükért is.

További képekért kattintson a fotóra!

– Az a gesztus, hogy tisztítsuk meg bevezető útjainkat és a közterületeket az eldobált hulladéktól, egy nagyon pozitív közösségi cél. Örülök neki, hogy ennyi embert megmozgat – emelte ki a sétán Jászai Menyhért, Nyíregyháza alpolgármestere.

Erdős József

Fotó: Trifonov Éva