Rozsréti focitorna - Újfehértóra került az első helyezettnek járó serleg

Rozsréti focitorna - Újfehértóra került az első helyezettnek járó serleg

Napsütéses időben és sportszerű hangulatban zajlott le a Rozsréti Vigasságok kispályás focitornája az elmúlt hétvégén. A Nyiregyházi Önkormányzat anyagi támogatásával, és a Rozsrét Ifi Szabadidő Sport Egyesület szervezésében létrejövő tornán az első helyet az Újfehértói Hétkeresztúti Presszó csapata szerezte meg a Rozsrét SE, a Kreál Team és a helyi fiatalokból álló Zöldfülűek együttesei előtt.

A torna gólkirálya Dankó Zsolt (Újfehértó) lett, a legjobb játékosnak Vadicsku Istvánt (Rozsrét SE), míg a legjobb kapusnak Majoros Tibort (Zöldfülűek) választották meg. A díjakat Vassné Harman Gyöngyi és Szilvasi István képviselők adtak át a csapatoknak és a különdíjasoknak.