Pontszerzés Debrecenben - Zsinórban kilencedik meccsén veretlen a Szpari

A tavasz rangadóján a Loki vendége volt a Szpari. A hazaiak az első, a Nyíregyháza az 5. helyen állt a tabellán a forduló előtt.

DVSC - Nyíregyháza Spartacus FC  1-1 (1-0)

Nagyerdei Stadion, zárt kapuk mögött

Jv: Kovács J. Zoltán (Becséri Gergely, Csatári Tibor)

DVSC: Gróf – Bévárdi, Kinyik, Pávkovics, Korhut, Dzsudzsák, Haris, Ugrai (Bárány 63.), Bódi, Pintér (Bényei 85.), Szécsi (Sós 88.)

edzők: Huszti Szabolcs és Toldi Gábor

Nyíregyháza: Fejér -  Szokol, Papucsek, Jánvári (Svedyuk a szünetben), Fodor, Szabó (Kalocsai 65.), Márkus (Farkas 84.), Paku, Gresó, Hamed (Györgyi 76.), Hornyák (Zamostny 65.)

vezetőedző: Gálhidi György

1. perc A Debrecen kezdte a mérkőzést.

2. perc Egy beadás után Szécsi fejelt jócskán mellé.

3. perc Gresó szép csel után lőtte középre a labdát, Hamed lemaradt a hosszú oldalon.

5. perc Szécsi lőtt 16 méterről, Fejér szépen védett.

10. perc Nagy helyzet, Paku szöglete után Papucsek fejelt, óriásit védett Gróf.

11. perc Újabb nagy Szpari helyzet, Szabó indította remekül Hamedet, utóbbi mellé lőtte a labdát jobbról, Hornyák várta volna a passzt középen.

23. perc Bódi lőtt 20 méterről, Fejér biztosan fogta a labdát.

24. perc Gresó kapott sárga lapot miután megrúgta Bévárdit.

30. perc Bódi szöglete után Kinyik fejelt fölé középről.

34. perc Gresó szabadrúgása után Hornyák csúsztatott fölé.

35. perc Hazai helyzet, de Szécsi Bódit találta el.

36. perc Gresó ment el szépen a bal oldalon, szögletre mentettek a védők. A sarokrúgás után Papucsekről ment ki a labda.

39. perc Vezet a Debrecen, Bódi ívelte át a labdát a bal oldalra, ahol Korhut érkezett és a kapuba fejelt, 1-0.

41. perc Gresó lőtt 28 méterről nagy erővel, Gróf nagyot védett.

Vége az első félidőnek, a hazaiak vezetnek.

51. perc Szécsi beadását fogta Fejér.

54. perc Hamed kapott remek labdát középen, kapura tört, de a lövés pillanatában Korhut szerelte.

58. perc Veszélyes nyíregyházi szabadrúgás után Papucsek tette középre a labdát, de tisztáztak a védők.

67. perc Fodor találta el Szécsit, a Szpari védője sárgát kapott.

72. perc Bárány beadása után Szécsi elől mentett Szokol.

76. perc Papucsek kapott sárga lapot.

81. perc Bárány lőtt 17 méterről, Fejér védett.

84. perc Gresó beadása után Szokol fejelt középről fölé.

91. perc Bévárdi kapott sárgát.

91. perc GÓÓÓÓÓL! Gróf ütette el Farkas Aurélt egy szabadrúgás után, 11-es! Gróf sárgát is kapott. A büntetőt Gresó Mátyás belőtte a 96. percben, 1-1!!!!

97. perc Fejér védett nagyot Bényei fejesénél.

Vége a mérkőzésnek, 1-1 lett a végeredmény. A Szpari megérdemelten szerzett pontot Debrecenben.