A harmadik siker a Pécs ellen - Magabiztosan nyertek a kosarasok

A férfi kosárlabda NB-I/B rájátszásában harmadszor találkozott egymással a Hübner Nyíregyháza és az NKA Pécs. Az első két találkozót a Cápák nyerték, az elsőt szoros, a másodikat sima meccsen. Most az első két negyed izgalmasan alakult, a nagyszünetben egy pont volt a nyírségiek előnye. A harmadik negyed viszont 12-2-vel indult, Mohácsi, Bazsó és Tóth is ponterősen játszott, így a játékrész végére komoly előnyt szerzett a Nyíregyháza. A negyedik negyed elején 74-54-nél húsz pont volt a különbség a csapatok között,  és el is dőlt a találkozó. Ubilla 20 pont fölött dobott, a mieink pedig magabiztosan győztek a harmadik találkozón is. 

Hübner Nyíregyháza BS – NKA Pécs  92-68 (21-20, 22-22, 27-12, 22-14)

Nyíregyháza: Bazsó 15, Mohácsi 17, Tóth 15, Ubilla 24, Kiss 2

Csere: Szobi 2, Vaskó 3, Bus 7, Czinger 4, Demeter 3, Kuttor

vezetőedző: Boris Majlkovic