Párduc, oroszlán, gorilla, makákó... - Nyárbúcsúztató kerékpáros túra

Párduc, oroszlán, gorilla, makákó... - Nyárbúcsúztató kerékpáros túra
Nyárbúcsúztató kerékpáros túra, állatparki látogatással (Fotó: archív)

Egy könnyű, kezdő bringások és családok számára is teljesíthető túrával köszön el a nyártól a Zöld Kerék Alapítvány, szeptember 18-án. A hulló falevelek, a természet, a kerékpározás élménye mindig feltöltő hatású, egy szép környezetben pedig még üdítő látvánnyal is párosul.

A Sóstói tavakhoz tekerünk el, majd  az azt körülvevő park megtekintése után a Sport Mindenkié Egyesület támogatásával kedvezményes áron állatparki látogatásra invitálunk mindenkit - áll az alapítvány felhívásában.

Táv: 25 km

Indulás: 2021. 09. 18-án szombat reggel 9 óra Nyíregyháza, Kossuth tér

A program a Magyar Kerékpáros Turisztikai Szövetség: Tekerj a Zöldbe! programsorozatának részeként valósul meg!