Pályán a fiatal kézisek és kosarasok - jól szerepelt a Sportcentrum több együttese is

Pályán a fiatal kézisek és kosarasok - jól szerepelt a Sportcentrum több együttese is

A Nyíregyházi Sportcentrum serdülő leány kézilabda csapata lehengerlő játékkal 20-15-re legyőzte a tabella jelenleg második helyén álló Ózd csapatát. A játék több elemében is az ellenfele fölé kerekedett Nyíregyháza. Ezen a mérkőzésen a lányok megmutatták, hogy remek csapategység jellemzi a Nyíregyházi Sportcentrum együttesét. A nyíregyháziak legjobbja Gergely Petra volt, aki nem csak a gólszerzésben, hanem a védekezésben is vezére volt a nyíregyházi együttesnek.

Nyíregyházi Sportcentrum - Lóci DSE 20-15

Jól szerepeltek az U12-es kosarasok

Az Országos Gyermek Bajnokság "A" csoportjának soros fordulóján két kemény mérkőzésen van túl a Nyíregyházi Sportcentrum kosárlabda fiú csapata. Az első mérkőzést magabiztosan hozta Nyíregyháza, a második ütközetben szoros csatában maradt alul a Herczku Márton és Vajda Tamás által irányított gárda.

Civis DKA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 50:72
Nyíregyházi Sportcentrum - Civis DKA Fehértigrisek 39:51