Online farsangi jelmezverseny – Eredményhirdetés

Először is szeretnénk mindenkinek megköszönni az online farsangi jelmezversenyünkön való részvételt, a beküldött képeket!

Nagyon kedves, kreatív, vidám farsangi csapat vonult az online térben, a zsűri tagok elé! Minden egyes jelmez mosolyt csalt a zsűritagok arcára!

Rendkívül nehéz döntés volt a kategóriák nyerteseinek kiválasztása!  Az összes fotón szereplő farsangi jelmez megkaphatta volna, szinte bármelyik kategóriában az ajándékát! Szeretnénk ezúton gratulálni az ötletesebbnél, ötletesebb jelmezekhez és hangsúlyozni, hogy a zsűri szerint bárki lehetett volna az első helyen, de ebben a versenyben három kategóriában tudunk, a pályázati kiírásnak megfelelően kategóriánkként egy-egy ajándékot nyújtani!

A közönség által legtöbb szavazatot kapott versenyző:

Kertész Hanga – Festőművésznő

A legcukibb kategória győztese:

Batta Polli - Elsa királynő

A legviccesebb kategória győztese

Szabó Gyula - Így járt a vadász.

A legkreatívabb kategória győztese:

Kozma Tamás - Rákóczi 2. élete

A megosztók között kisorsolt társasjáték csomag nyertese:

Pachmann-Sebestyén Éva

Az ajándékokat postai úton juttatjuk el a részetekre, üzenetben értesítünk mindenkit a további részletekről. Köszönjük a részvételeteket, az aktivitást! Mindenkinek szép tavaszt, sok napsütést és jó kedvet kívánunk!