Októberben újra Extreme Trail Akadályverseny az Aquarius Élmény- és Parkfürdőben

Már nem kell sokat várniuk az extrém sportot kedvelőknek, hiszen október 3-án jön a II. Nyíregyházi Extreme Trail Akadályverseny, amelynek ezúttal is Sóstógyógyfürdő lesz a bázisa. A versenyen bárki indulhat – lesznek gyermek- és felnőttfutamok is –, azonban ehhez regisztrálni kell az egyesület web­oldalán, a www.extremetrail.hu oldalon. A regisztrációs felület nyitva áll a jelentkezők előtt.

 

A nyíregyházi székhelyű Extreme Trail Hungary Sportegyesület (a Sóstó- Gyógyfürdők Zrt.-vel, mint társszervezővel közösen) tavaly szeptember 21-én akadályversenyt rendezett Sóstógyógyfürdőn. A közel ezer indulót (és több tucat nézőt) megmozgató programmal az volt a céljuk, hogy a jövőben Nyíregyházát az extrém futóversenyek meghatározó pontjává tegyék. Ez pedig megvalósulni látszik, hiszen idén az Extreme Trail Nyíregyházára helyezte összes rendezvényét. Július 4-én, Magyarországon elsőként szerveztek stadionversenyt a szabolcsi megyeszékhelyen, október 3-án pedig jön a II Extreme Trail Akadályversenyük.

 

 

A versennyel kapcsolatos további információk az esemény Facebook-oldalán és a www.extremetrail.hu weboldalon.