Nyuszi-futás: idén az Atlétikai Centrum ad otthont a 29-ik alkalommal megrendezésre kerülő családi programnak
2019-ben is fantasztikus volt a hangulat a Nyuszi-futáson! (Fotó: Trifonov Éva)

Idén 29-ik alkalommal rendezik meg Nyíregyházán a Nyuszi-futást.

A legutóbbi rendezvényen több mint kétezren vettek részt, az idei program célja, hogy akár még ezt is túlszárnyalja! A Nyuszi-futás idén új helyszínt kapott, az Atlétikai Centrumban tölthetnek el egy fantasztikus hangulatú napot április 16-án, szombaton az érdeklődők.

Az óvodások, az általános iskolások két csoportra osztva versenyeznek majd, lesz családi futás, cukorágyú és számtalan kiegészítő program, többek között ugrálóvár, élő csocsó és foot darts. A részletekről Dajka Lászlót kérdeztük a Nyíregyházi Televízió Szieszta Plusz című műsorában.

A részletekért nézzék vissza beszélgetésünket itt: