NYÍRVV:  a parkolási ügyfélszolgálatot csak halaszthatatlan ügyben keressék fel!

A NYÍRVV Nonprofit Kft. felhívja ügyfelei figyelmét, hogy a parkolási ügyfélszolgálatot csak halaszthatatlan ügyben keressék fel.

Akik parkoló bérlettel rendelkeznek, az új bérlet megvásárlása miatt csak a lejárat előtt 1-2 nappal keressék fel az ügyfélszolgálatot. Parkolójegyet lehet vásárolni az automatákból, valamint a mobiltelefonos parkolás is működik. A pótdíjak befizetésére válasszák a postai befizetést vagy a banki átutalást. Panaszaikat telefonon, postai vagy elektronikus úton juttassák el a társasághoz. Telefonszám: 42/405-743; Postacím: 4403 Nyíregyháza, Pf. 14.; e-mail: parkolo2@nyirvv.hu

A csütörtök délutáni, részletes városházi sajtóközleményt ITT olvashatja el. A városvezetés által felállított operatív munkacsoport naponta elemzi a helyzetet, s szükség esetén további intézkedésekre tesz javaslatot. Kérik, hogy a hiteles és aktuális információkat kísérjék figyelemmel a https://koronavirus.gov.hu/ weboldalon, valamint az önkormányzat által kiadott sajtóközleményekből. Valamennyi eddig kiadott, a járvány megfékezésének érdekében hozott helyi intézkedéseket is tartalmazó sajtóközleményük elérhető városunk hivatalos weboldalán: https://www.nyiregyhaza.hu/