Nyílt napra várja az érdeklődőket a Nyíregyházi RIDENS Szakgimnázium

Nyílt napra várja az érdeklődőket a  Nyíregyházi RIDENS Szakgimnázium

A nyílt nap helye: Nyíregyházi RIDENS Szakgimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola És Kollégium, 4400. Nyíregyháza, Széchenyi utca 34-38.

A nyílt nap ideje: 2019. január 10. csütörtök 9 órától

9 órakor a résztvevők meghallgathatják az intézményvezető köszöntőjét, majd bemutatkoznak azok az osztályok, amelyekben szakmatanulás zajlik. Az érdeklődők megismerkedhetnek az intézményben folyó rehabilitációs munkával, és megtapasztalhatják a kollégium adta kiváló lehetőségeket is. Újdonság a 2019/2020-as tanévről a gimnáziumi osztály, ahol érettségit szerezhetnek a nálunk végzett diákok.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket a nyílt tanítási napra.