November 11-én, a nyíregyházi Északi temetőben búcsúznak Dr. Adorján Gusztávtól

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház, Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata, a Debreceni Egyetem, a Tiszántúli Református Egyházkerület és a Nyíregyháza-Városi Református Egyházközség fájdalomtól megrendülten tudatja, hogy Dr. Adorján Gusztáv Tamás főigazgató, önkormányzati képviselő, egyházkerületi főgondnok, Nyíregyháza díszpolgára 2020. október 21-én életének 67. évében örök nyugalomra tért.

Búcsúztatására a református egyház szertartása szerint 2020. november 11-én, szerdán 12 órakor kerül sor a nyíregyházi Északi temető főravatalozójában (Nyíregyháza, Pazonyi út 5.). A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház, Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata, a Debreceni Egyetem, a Tiszántúli Református Egyházkerület és a Nyíregyháza-Városi Református Egyházközség dr. Adorján Gusztáv Tamást saját halottjának tekinti, és osztozik a család gyászában.

 

„Ilyen az ember. Egyedüli példány.
Nem élt belőle több és most sem él
s mint fán se nő egyforma-két levél,
a nagy időn se lesz hozzá hasonló.”

(Kosztolányi Dezső)

 

„A jó cselekvésében pedig
ne fáradjunk el,
mert a maga idejében aratunk majd,
ha meg nem lankadunk!”

(Gal 6,9)

 

Szeretete és emlékezete legyen áldott!