Női röplabda Extraliga döntő - ezúttal is öt szettben dőlt el a meccs

A második mérkőzést rendezték a női röplabda Extraliga döntőjében. Hollósy Lászlót a legutóbbi meccs végén kizárták, így a lelátón foglalhatott csak helyet a vezetőedző. Helyét erre a találkozóra a Miskolc trénere, Toma Sándor vette át, és Horváth Andrással közösen meccseltek.

Az első szett 20-20-ig szoros volt, aztán robbantott a Nyíregyháza, és nyerte a játszmát. A második felvonásban 8-8 után a Vasas szerzett előnyt és hozták is a játékrészt a fővárosiak. A harmadik játszmában a Brisebois vezérelte Fatum magabiztos játékot nyújtott, de ezúttal is az ötödik szett döntött, miután a negyediket a Vasas nyerte. Itt 13-13-nál a vendégek jutottak meccslabdához, de ezt még hárította a Fatum, a másodikat viszont már nem sikerült, így győzött a Vasas, és 2-0-ra vezet a párharc során. Folytatás pénteken Budapesten.