Nem tört meg a jég - Kecskeméten sem sikerült a pontszerzés a kéziseknek

Kecskeméten lépett pályára a Nyíregyházi KC a férfi kézilabda NB-I/B-ben. A mieink pont nélkül állnak még a bajnokságban, és ezúttal már az első félidő után látszott, sajnos nem most szakad meg a rossz sorozat. Többször lyukas volt a védőfal, és a kapusok sem tudtak segíteni abban, hogy legyen esélye az NYKC-nak. Támadásban Varga László és Erdős Zoltán játszott gólerősen, együtt 17 gólig jutottak, de végül a Kecskemét magabiztosan győzött. 

Kecskemét-Nyíregyházi KC 37-30 (20-13)
Kecskemét, zárt kapuk mögött

Nyíregyháza: Nagy – Takács 2, Fábián, Munkácsi 5, Varga 10/1, Gubó 2, Vasas 3. Csere: Both (kapus), Erdős 7/2, Csikós 1, Kerezsi, Baráth, Horváth.

Edző: Bozidar Bursac.

Kiállítások: 10, illetve 14 perc.

Hétméteresek: 4/3, illetve 4/2