Négyből négy - Jászberényben is győzött a Fatum Nyíregyháza az Extraligában

Négyből négy - Jászberényben is győzött a Fatum Nyíregyháza az Extraligában

A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Jászberény otthonában a női röplabda Extraliga egyetlen csütörtöki mérkőzésén. Az első szett után még a hazaiak vezettek, de aztán fordított a Fatum. A negyedik felvonásban 20-13-ra is vezettek a mieink, de 22-22-nél egyenlített a Jászberény, de végül egy jó blokkal és ütéssel befejezte a meccset a Nyíregyháza. A mezőny legeredményesebb röplabdázója Varga Elizabet volt 24 ponttal. Az előző idényben ezüstérmes nyírségiek így negyedik bajnoki mérkőzésükön sem találtak legyőzőre, a Jászberény ugyanakkor ötödik mérkőzésén negyedszer kapott ki. 
 

Jászberény-Fatum-Nyíregyháza 1-3 (20, -18, -17, -22)

Nyíregyháza: G. Francesco, Lymareva 14, Lászlop 4, Varga 24, Pilar 13, Pintér 9.

Csere: Tóth F. (liberó), Koseková 5, Vasileva.

Vezetőedző: Hollósy László.