Négy gól egyenlő elosztásban - döntetlent játszott idegenben a Spartacus

A mérkőzés kezdése előtt fél órával Putnokon még sütött a nap, a környéken viszont több településről vihart jelentettek. Szerencsére ez elkerülte a települést.

Kazincbarcika - Nyíregyháza Spartacus 2-2 (0-0)

Putnok 400 néző

Jv: Farkas Tibor (Kovács II. Gábor, Máyer Gábor)

Kazincbarcika: Horváth - Fótyik, Lukács, Heil, Oldal (Mikló a szünetben), Lakatos, Berki, Krausz (Oltean 77.,), Géringer(Virág a szünetben) Toma, Farkas A.

vezetőedző: Gálhidi György

Nyíregyháza: Jova - Svedyuk, Fodor, Végső, Gulyás, Ötvös (Szekszárdi 83.,) , Papp, Sinanovic, Kártik(Tóth B. 52.,),Starosta (Kovács N.52.,), Hornyák

vezetőedző: Zoran Spisljak

1. perc A Szpari kezdte a mérkőzést.

7. perc Gulyás végzett el szabadrúgást jobbról, Ötvös fejelt mellé a beadás után.

11. perc Az egyik oldalon Papp Máté, a másikon Oldal lövése vágódott le a védőkről.

16. perc Hornyák indult volna egyedül Kártik labdájával, lest jelzett az asszisztens.

18. perc Toma érkezett a jobb oldalon egy beadásra, Ötvös blokkolta a lövést.

21. perc Veszélyes hazai szöglet, Fótyik fejelt mellé.

26. perc Starosta kapott jó indítást, az utolsó pillanatban mentett előle a kapus.

28. perc Sinanovic beadása után szögletre mentettek a védők az érkező Hornyák elől.

33. perc Berki vállalta el 23 méterről, Jova kiütötte az alsó sarok irányába tartó labdát.

36. perc Fodor indítása után Hornyák lőtt 19 méterről fölé.

44. perc Ötvös lőtt hatalmas erővel 30 méterről, nem is tudta fogni a kapus, a kipattanó után viszont mentettek a hazaiak. Berki és Sinanovic kakaskodott, sárgát kaptak.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

49. perc Papp indult de szerelték, a másik oldalon Fodor mentett egy beadás után.

52. perc Vezet a hazai csapat. Jobbról érkezett a beadás, a hosszún pedig Lukács érkezett és a kapuba lőtt, 1-0.

53. perc Kovács N. első labdaérintéséből lőtt, szögletre pattant a labda.

55. perc GÓÓÓÓL! De mekkora!!! Papp Máté remekül indította a jobb oldalon Sinanovic Sinant, aki a 16-os sarkáról hatalmas gólt lőtt, 1-1!

59. perc Nagy helyzet maradt ki! Gulyás passzolt Kovácshoz, akinek beadása után Hornyák lőtt mellé 14 méterről.

60. perc Sinanovic lövését fogta a kapus.

62. perc Papp szabadrúgása után Tóth B. fejelt, a mellé tartó labdát Hornyák próbálta kapura küldeni, de nem sikerült.

64. perc Hatalmas helyzet, egy eladott labda után Berki az üres kapu mellé lőtt.

67. perc Lukács elé került a labda az ötösnél, Jova bravúrral védte a közeli lövést. Mikló kapott sárgát lerántásért.

70. perc Hornyák csúsztatása után Tóth B. lőtt kapásból fölé.

71. perc Ötvös lőtt ezúttal is nagy erővel 25 méterről, alig ment mellé a labda.

73. perc Toma próbálkozott hasonló lövéssel, ez is mellé ment.

74. perc Papp is elvállalta, ez a védőkről pattant ki. Próbálkoznak a csapatok becsülettel.

76. perc Gulyás beadása után Hornyák lőtt fordulásról, egy védőről pattant ki a labda.

80. perc Heil kapott sárgát visszahúzásért.

82. perc GÓÓÓÓL!!! Alex Svedyuk viharzott el a jobb oldalon, beadása után Tóth Barna fejelt a kapuba, 1-2!

85. perc Egyenlített a hazai csapat, egy szabadrúgás után Oltean kapott labdát középen és a kapuba lőtt, 2-2.

88. perc Tóth B. kapott sárgát.

Vége a mérkőzésnek, egy fordulatos második félidő után döntetlen lett a végeredmény.

Zoran Spisljak vezetőedző: - Gratulálok a fiúknak, mert nehéz helyzetben várhattuk a találkozót, de az első félidőben szervezetten játszottunk. Fordulás után hátrányba kerültünk ugyan, de sikerült innen felállni és fordítani. Kevés hiányzott ahhoz, hogy megszerezzük mind a három pontot.