Mozdulj Nyíregyháza! online – Több mint kétezer néző az első élő senior torna közvetítésen

Együtt mozdul a város – online!

Ahogy azt már korábban elárultuk, a Mozdulj Nyíregyháza! népszerű mozgásprogram szervezői és oktatói tekintettel a rendkívüli helyzetre szeretnének segíteni az otthon lévőknek, hogy folytathassák a megszokott edzéseket. 

A mai naptól a Mozdulj Nyíregyháza! facebook oldalán élő adásban jelentkeznek be az oktatók – arról, hogy mikor, milyen mozgásformában vehetnek részt az online közvetítésen keresztül mozogni vágyók, ide kattintva olvashat bővebben.

Az első élő közvetítés hétfő reggel, 9 órától a senior torna volt, mely nagy sikert aratott, több mint kétezer lelkes néző tornázott együtt, otthonában. 

Mindenki arra biztatunk, csatlakozzon a kezdeményezéshez, válassza ki a számára legmegfelelőbb mozgásformát és tartson az online Mozdulj Nyíregyházával!

Legközelebb a kicsiknek kedveskednek a szervezők, 17 órától a zenés gyerektornán a sor!