MEVZA Kupa győztes szlovák válogatott játékost igazolt a Fatum Nyíregyháza!

MEVZA Kupa győztes szlovák válogatott játékost igazolt a Fatum Nyíregyháza!

Barbora Koseková neve ismerős lehet a honi röplabdabarátoknak, hiszen a 2017/2018-as idényben a Békéscsaba csapatával Mevza kupát és bajnokságot nyert. A 25 éves szlovák válogatott feladó jövőre a Fatum Nyíregyházát erősíti.

- Amikor először Magyarországon játszottam, nem tudtam mi vár rám, de pozitívan csalódtam. Két évvel ezelőtt a kupában és a bajnokságban is találkoztunk a Nyíregyházával, mindig nagyszerű mérkőzéseket játszottunk. Már nagyon várom, hogy ebben a csapatban játszhassak, mert a Fatum ebben a szezonban is nagyon sikeres volt. Úgy gondolom, ha keményen dolgozunk, meg tudjuk nyerni a kupát és a bajnokságot is. Mindent meg fogok tenni annak érdekebén, hogy egy sikeres szezonunk legyen, sok győzelemmel. Nagyon szeretek nyerni, szóval egy harcos vagyok a pályán - mondta Barbora Koseková.