Megszorongatta a veretlent a futsal csapat

A Berettyóújfalu elleni hétfői meccs után a százszázalékos mérleggel rendelkező Aramis érkezett Nyíregyházára a futsal NB-I-ben. A mieink jól kezdtek, több helyzetet is kialakítottak, a gólokat viszont a vendégek lőtték az első félidőben. Fordulás után Varga gyorsan szépített, de erre is volt válasza a vendégeknek. Kovács R. találatával felcsillant a pontszerzés reménye, a kapust is lehozta a hazai csapat, ezt pedig kihasználta az Aramis, és végül elvitte a három pontot. 

NB I., 4. forduló
A’Studió Futsal Nyíregyháza–Aramis 2–5 (0–3)
Continental Aréna, 400 néző, v.: Szűcs, Szabó.
Nyíregyháza: Petró – Kovács R., Kovács G., Kovács E., Lakatos L. Csere: Szabolcsi, Hegyes, Ladányi, Varga, Krajnyák, Lakatos P., Gyügyei, Pataki, Bagdi.

Vezetőedző: Lovas Norbert.

Aramis: Soós – Horváth, Komáromi, Bognár, Büki. Csere: Molnár, Kövesdi, Vattamány, Lux, Hosszú, Moga, Fekete, Mézer, Lévai.

Vezetőedző: Moga Lorant.


Gól: Varga, Kovács R., illetve Bognár 2, Büki, Moga, Komáromi.