Megszakította a Szpari a Pécs jó hazai sorozatát

Jv: Móri Tamás (Bede Tamás, Bertalan Dávid)

PMFC: Helesfay – Mayer (Gera 85.), Rácz, Katona, Nikitscher(Hegedűs  73.), Kesztyűs, Szeles, Hadaró, Kocsis(Svedyuk 85.), Harsányi (Kónya 90.),Tóth-Gábor

vezetőedző: Weitner Ádám

Nyíregyháza: Nagy S. - Farkas B.(Pataki 65.), Gengeliczki, Papucsek, Baki, Jánvári, Márkus, Sigér(Csősz 80.) , Vass P.,(Novák 22.), Gresó(Szokol 65.), Adamcsek (Kovács Á 80)

vezetőedző: Huszák Géza

1. perc A  fehérben játszó Szpari kezdte a mérkőzést. Nyíregyházáról is érkeztek szurkolók.

4. perc Adamcsek gurított középre egy szabadrúgást, Gresó nagy erővel fölé lőtt 27 méterről.

13. perc egy balról érkező beadás után hazai fejes, de elkerülte a labda a kaput.

18. perc Tóth-Gábor startolt egy labdára, de a kapujából kilépő Nagy S. tisztázott.

22. perc  Vass P. kapott egy rúgást, és nem tudja folytatni. Novák állt be a helyére.

28. perc Adamcsek 30 méteres szabadrúgását fogta Helesfay.

30. perc Kocsis gyenge lövése zárta le az első félórát, kiegyenlített a meccs.

31. perc Tóth-Gábor lapos lövését tolta szögletre Nagy S.

Vége az első félidőnek, mely kevés lehetőséget hozott, mindkét csapat szervezetten védekezik, kiegyenlített a találkozó.

50. perc Nem volt csere a szünetben, és továbbra is a pálya közepén folyik a játék.

53. perc Adamcsek csúszott be egy ütemet késve, sárgát kapott.

55. perc Harsányi 27 méteres szabadrúgása pattant vissza a sorfalról.

60. perc Novák passzolt Gresóhoz, akit szereltek a védők.

73. perc Szpari szöglet után tisztáztak a pécsiek.

78. perc Papucsek mentett nagyot Tóth Gábor közeli lövésénél.

79. perc Tóth-Gábor érkezett egy beadásra, fejese után a kapufáról pattant ki a labda.

84. perc Kovács Á. kapott sárga lapot.

86. perc Pataki adott remek labdát Nováknak, aki eltolta a kapus mellett is a játékszert, de lest jelzett az asszisztens.

89. perc Csősz kapott sárga lapot.

90. perc Kesztyűs is besárgult.

93. perc Nyíregyházi szöglet, majd szabadrúgás, de a beívelések után mentettek a pécsiek, így maradt a 0-0

A Nyíregyháza Spartacus megszakította a pécsiek hazai százszázalékos mérlegét.