Még nagy falat volt a Vasas
Vereséget szenvedett a Fatum-Nyíregyháza női röplabdacsapata.

A bajnoki tabella második helyén álló, több válogatottat is foglalkoztató Vasas volt a Fatum-Nyíregyháza ellenfele a bajnokság újabb fordulójában. A nyíregyháziaknál először lépett pályára az új venezuelai légiós Valdez, és nem is játszott rosszul. Bombaerős ütései is kevésnek bizonyultak azonban ahhoz, hogy az első játszma hajrájában tartani tudja a lépést a fővárosiakkal a hazai együttes. A második szettben is a Vasas volt pontosabb, a harmadikban pedig 7–7 után robbantottak a vendégek, és 3–0-ra megnyerték a találkozót.

Fatum-Nyíregyháza–Vasas 0–3 (19, 17, 16)

Nyíregyháza: Araujo 7, Erdős 2, Roma 3, Sikos 3, Vén 5, Valdez 13. Csere: Sitku (liberó), Hengsperger 1, Andrejkovics, Akimova

Kőhalmi Richárd: – Titkon abban bíztam, hogy meglepetést okozunk, és ez lendületet ad majd nekünk a vasárnapi, Gödöllő elleni meccsre is. Sajnálom, hogy nem sikerült.

Dankó L.