Autószerelő műhelyből árult drogot Nyíregyházán
Eladás közben ütöttek rajta a nyomozók.

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság nyomozói 2015. január 29-én, a megyeszékhelyen ütöttek rajta egy férfin, aki a rendelkezésre álló adatok szerint az általa bérelt autószerelő műhelyben árult illegális kábító hatású anyagot. A férfi éppen növényi származékot adott el egy vásárlójának, akit a rendőrök ezért szintén előállítottak. A nyomozók a műhelyben és a gyanúsított lakásán megtartott házkutatáskor összesen mintegy 1400 gramm kábítószergyanús növényi anyagot, tablettákat és kristályos szert foglaltak le, melyeket szakértői vizsgálat alá vetnek. K. Zoltán, 31 éves nyíregyházi lakost őrizetbe vették, vele szemben a szakértői véleménynek megfelelő jogi minősítéssel, előzetes letartóztatásának kezdeményezésével a városi rendőrkapitányság folytatja az eljárást.