Második lett a Bozsik
A 2. helyen végzett a Budapesten rendezett labdarúgó tornán a Bozsik Akadémia csapata.

2. helyezést ért el a Bozsik Akadémia Nyíregyháza 2004-es korosztályú csapata a Budapest X. Nemzetközi Újbuda Gyermek Labdarúgó Torna – Németh Ferenc Emléktornán. Hubicsák Zoltán és Cséke György együttese jól szerepelt. Vasváry Zoltán a csapat 26 góljából – 8 meccsen – 13-at szerzett, Tóth Dániel kapus a torna legjobb kapusának járó díjat vehette át Mészöly Gézától.

Eredmények: 

1. napi csoportmeccsek:

 

BOZSIK AKADÉMIA–IKARUS BSE II. 5–1

BOZSIK AKADÉMIA–BUDAPEST HONVÉD 3–5

BOZSIK AKADÉMIA–MFS ÚJBUDA 6–2

BOZSIK AKADÉMIA–ÚJBUDA FC 2–5

BOZSIK AKADÉMIA–GR BRCKO (horvát) 4–2

 

2. napi helyosztók:

BOZSIK AKADÉMIA–KISE (Kőbánya) 2–1

BOZSIK AKADÉMIA–ÚJBUDA FC (ELŐDÖNTŐ) 4–0

BOZSIK AKADÉMIA–ATLETICO ARAD (DÖNTŐ) 0–1