Második hely a nemzetközi focitornán - Horvátországban játszott a FILO SE

Második hely a nemzetközi focitornán - Horvátországban játszott a FILO SE

A horvátországi Porecben megrendezett nemzetközi labdarúgó utánpótlás tornán vett részt a nyíregyházi FILO SE. Az U11-es kategóriában összesen 20 csapat nevezett. Cseh, olasz, német, francia, osztrák és magyar együttesek indultak, a nyírségiek csoportjában két osztrák és egy-egy francia illetve német csapat volt. A nyíregyházi fiatalok három meccsüket megnyerve - csak a müncheniektől kaptak ki -  csoportelsők lettek. 

 Az elődöntőt egy francia csapat ellen játszották, ahol 0-0-ás döntetlen után büntetőpárbajban vívta ki a FILO a döntőbe jutást. A fináléban egy bolognai csapattal nagyon szoros mérkőzésen 2-1-re alul maradtak a mieink, de így is az előkelő második helyen végeztek.