Március 15-ei megemlékezés a Szabó Lőrinc Tagintézményben

Megható ünnepi műsorral állítottak méltó emléket az 1848-as forradalom és 1849-es szabadságharc hőseinek az Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Szabó Lőrinc Tagintézményének 2. osztályos tanulói.

– A szeretett szülőföld és a szabadságért folytatott küzdelem érzésével átitatott, magával ragadó műsoron a gyermekek a piros, fehér, zöld színű magyar nemzeti zászló színeibe öltözve formáltak élő kokárdát, fennhangon sorolták fel a 12 pontot, s szavalták el a Nemzeti dalt. A verbunkot tanította Papp Judit mester fokozatú néptánc pedagógus  számolt be az eseményről Mizsákné Sipeki Viktória, 2. osztályos osztályfőnök, a műsor tervezője és tanítója.

 

Fotók: Tornainé Fekete Erika, Haraszkó Csaba, Kovács Ágnes, Simonné Edit

Kapcsolódó galéria

Március 15-ei megemlékezés, a Szabó Lőrinc Tagintézményben