Marad a korosztályos válogatott - Szabó Lili a Fatum Nyíregyházában folytatja

Marad a korosztályos válogatott - Szabó Lili a Fatum Nyíregyházában folytatja

A fiatal, saját nevelésű korosztályos válogatott ütő, Szabó Lili is a Fatum-Nyíregyháza együttesét erősíti a következő szezonban - jelentette be hivatalosan a klub. 

- Úgy gondolom, hogy itt minden adott a fejlődésemnek, emellett is szeretném befejezni a gimnáziumi tanulmányait is. A szezon végén nekem nem állt meg a munka, hiszen az ifi csapattal készültünk a döntőre, ahol negyedik helyen végeztünk. Kéthetes pihenő után ismét edzeni kezdtem,de leginkább csak kondicionáló edzések vannak az előtérben.  Majd júliusban kezdődik  a korosztályos válogatott edzőtábor, mely augusztus elejéig tart majd, ahol Horváth András irányításával  készülünk. Ezután csatlakozom majd a Fatum-Nyíregyházához. Szeretnék a kupában és a bajnokságban is döntőt játszani. Habár sok új játékos lesz a keretben, remélem, hogy minél hamarabb megtaláljuk majd a közös hangot - mondta Szabó Lili.