Magabiztos győzelem és továbbjutás a Magyar Kupában - nyert a Nyíregyházi SN

Magabiztos győzelem és továbbjutás a Magyar Kupában - nyert a Nyíregyházi SN

A Balmazújvárost fogadta a férfi kézilabda Magyar Kupában a Nyíregyházi SN. A mieink az első félidőben jól játszottak, miközben Gadnai több lövést is hárított a kapuban, elől Pánczél Zoltán gólerősen játszott. Az átlövő végül meg sem állt 12 találatig. Bár a második játékrész elején felzárkóztak a vendégek, a Nyíregyháza ismét ritmust váltott, és végül győzött, visszavágva a pár napja elszenvedett bajnoki vereségért. 

Nyíregyházi SN-Balmazújváros 32-24 (16-11)

Nyíregyházi SN: Gadnai-Nagy Cs. 4/1, Szűcs 5, Nyitrai 1, Erdős 3, Stáb 1, Vasas 2. Csere: Both (kapus) Dobó 2, Pánczél 12/2, Gidai 2, Gubó, Fábián, Tamás, Illés.

Szakmai igazgató: Varga Zsolt