Lengyelországban kezd a Fatum Nyíregyháza, az első hazai meccsen a BL címvédő érkezik

Lengyelországban kezd a Fatum Nyíregyháza, az első hazai meccsen a BL címvédő érkezik

Elkészült a női röplabda Bajnokok Ligája menetrendje. A lengyel bajnok Chemik Police otthonában kezdi meg szereplését a Fatum-Nyíregyháza november 23-25. között, majd a címvédő, klubvilágbajnok, 65 tétmérkőzés óta veretlen olasz Imoco Conaglianót fogadja a Continental Arénában december 7. és 9. között. Két héttel később a selejtezőből érkező rivális otthonába látogat a nyíregyházi csapat. Ennek a csapatnak a kilétére november első hetében derül fény, a főtábláért a szerb Ub, a bosnyák Brcko, a görög Olympiakosz és a fehérorosz Mincsanka Minszk küzd.


A csoportkör második felében a nyírségiek január 18-20. között a Conegliano otthonában vendégszerepelnek, február 1. és 3. között a Policét fogadják, a főtáblát pedig a selejtezős rivális vendégül látásával zárják február 15-én.