Kung-fu országos bajnokság 2. forduló - jól szerepeltek a Spirit SE versenyzői

Kung-fu országos bajnokság 2. forduló - jól szerepeltek a Spirit SE versenyzői

A 2019. évi Kung-fu Országos Bajnokság II. fordulóját 2019. október 26-án Dunakeszin rendezték meg, ahol a Spirit Sportegyesület versenyzői a tradicionális külső erős pusztakezes, fegyveres és csoportos formagyakorlat és qingda (küzdelmi) kategóriákban versenyeztek. A legjobbak (1-4. helyezettek) meghívást kapnak a november 17-én megrendezésre kerülő Kung-fu Magyar Bajnokságra.

A versenyzők sikeres felkészítését irányították: Szilágyi István Mester, Badar Ágnes, Szilágyi Máté és Kovács Gergő edző.

Összeredmény: 11 arany, 13 ezüst és  10 bronz érem.

1. Marton Richárd (2010.08.09.) gyerek 1

- hosszú fegyveres formagyakorlat                        1. hely
- rövid fegyveres formagyakorlat                            1. hely
- pusztakezes formagyakorlat                                  2. hely
- pusztakezes csoportos formagyakorlat                             3. hely

2. Bozhko Myron (20010.10.01.) gyerek 1
- pusztakezes formagyakorlat                                  3. hely
- rövid fegyveres formagyakorlat                            2. hely
- pusztakezes csoportos formagyakorlat                             3. hely

3. Oláh Barnabás (2009.03.27.) gyerek 2
- hosszú fegyveres formagyakorlat                        2. hely
- rövid fegyveres formagyakorlat                            2. hely
- pusztakezes formagyakorlat                                  2. hely
- pusztakezes csoportos formagyakorlat                             3. hely
- qingda küzdelem ( -37 kg)                                       2. hely

4. Olasz Kornél (2008.01.20.) gyerek 2

- hosszú fegyveres formagyakorlat                        1. hely
- rövid fegyveres formagyakorlat                            1. hely
- pusztakezes formagyakorlat                                  3. hely
- fegyveres csoportos formagyakorlat                  1. hely
- qingda küzdelem ( -44 kg)                                       2. hely

5. Dóka Áron (2007.10.08.) gyerek 3

- pusztakezes csoportos formagyakorlat                             3. hely

6. Hajdu Kenéz (2006.06.28.) gyerek 3

- hosszú fegyveres formagyakorlat                        3. hely
- rövid fegyveres formagyakorlat                            3. hely
- fegyveres csoportos formagyakorlat                  1. hely
- qingda küzdelem ( -50 kg)                                       2. hely

7. Marton Tamás Imre (2007.06.08.) gyerek 3

-fegyveres csoportos formagyakorlat                   1. hely
- pusztakezes formagyakorlat                                  2. hely
- qingda küzdelem ( -37 kg)                                       1. hely

8. Németh Zoltán (2006.02.20.) gyerek 3

- pusztakezes csoportos formagyakorlat                             3. hely
- qingda küzdelem (-56 kg)                                        3. hely

9. Hatházi Eszter (2004.06.28.) serdülő

-fegyveres csoportos formagyakorlat                   1. hely
-qingda küzdelem (-50 kg)                                         2. hely
- rövid fegyveres formagyakorlat                            2. hely
- hosszú fegyveres formagyakorlat                        1. hely
- pusztakezes formagyakorlat                                  2. hely

10.Görömbei Bálint (2004.11.15) serdülő

- hosszú fegyveres formagyakorlat                        3. hely
- qingda küzdelem (-63 kg)                                        2. hely
- fegyveres csoportos formagyakorlat                  1. hely