Közte negyven - Magabiztosan nyert a Sunshine NYÍKSE idegenben

Kiskunfélegyházára utazott a férfi kosárlabda NB-II 11.fordulójában a Sunshine NYÍKSE.  A két csapat ősszel izgalmas meccset vívott, ám most hamar kiderült, hogy ezúttal nem a hajrá dönt majd. Jól kezdtek a mieink, és rögtön a találkozó elején sikerült meglépni, és bár a játékrész közepén kicsit felzárkózott a hazai gárda, a végjáték ismét a nyíregyháziaknak sikerült jobban.  A második negyed elején is pontosabb volt a NYÍKSE, így húsz pont fölé nőtt a differencia.  33-52-vel mehettek pihenni a csapatok, pedig a második negyed utolsó három percében sok dobást rontottak a nyírségiek.  Fordulás után ismét elkapta a fonalat Kovács Tibor csapata, és 35-66-nál már több mint harminc pont volt a csapatok között.  44-82-vel indult az utolsó negyed, a mieinknél pedig a fiatalok kaptak lehetőséget.  Három perccel a vége előtt megszerezte 100. pontját a NYÍKSE, mely végül a vártnál simább mérkőzésen, biztosan győzött. 

Kiskunfélegyházi KC – Sunshine NYÍKSE  65-105 (15-32, 18-20, 11-30, 21-23)

NYÍKSE: Asztalos  16/3, Gáspár 7, Tisza 20/6, Kósa 8, Zajácz 27/6
Csere:  Balogh B.B. 5, Bíró 8/3, Major 3, Földesi 11/6
vezetőedző: Kovács Tibor