Könnyed győzelem az MTK ellen - Hazai pályán nyertek a Cápák

Az MTK-t fogadta a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Hübner Nyíregyháza BS.  A fővárosiak ellen a listavezető Cápák számítottak esélyesnek.  Jól is kezdtek a mieink, Mokánszki kosarával 12-2 volt az állás. Az első negyed végére tovább nőtt a különbség, majd a folytatásban Kiss pontjaival már 20 pont fölötti volt az előny.  A nagyszünet után is nagy volt a hazai fölény, és a 27. percben 60-31-et mutatott az eredményjelző. A frissen igazolt Kiss nagyon jól dobott közelről és távolról is, de Czinger is nagyon hasznosan játszott. A záró felvonásban már csak a különbség volt a kérdés. A Cápák biztosan győztek, és folytatták remek sorozatukat.

 Hübner Nyíregyháza BS – MTK-Elite Basket 87-59 (24-10, 26-17, 17-14, 20-18)

Nyíregyháza: Ubilla 9, Vaskó 4, Szobi 6, Mokánszk 6i, Tóth 6
Csere:  Mohácsi 10, Kiss 17, Bus 4, Czinger 14, Bazsó 8, Kuttor, Demeter 3
vezetőedző: Siska János