Környezetvédelmi világnap a Nyíregyházi Egyetemen

A Nyíregyházi Egyetem a Környezetvédelmi világnap alkalmából 2022. június 2-án (csütörtökön) 10:00 órától tartja programsorozatát, amelyre ezúton is meghívják az érdeklődőket, az intézmény A épületének, első emeleti 114-es dísztermébe. 

Programok: 

10:00–10:30-ig Körei László (Nyíregyházi Egyetem): „A fenntarthatóság és folyamatosság társadalmi és humánökológiai kérdései a globális erőtérben"

10:30– 11:00-ig Jármy Zsófia, Marosvölgyi Jázmin, Péczeli Eszter, Kovács Levente – felkészítő tanáruk: Spákné Paráda Andrea (Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium): „A Kárpát-medence vízvédelmi lehetőségei – különös tekintettel a Tiszára"

11:00-11:30-ig Fekete Éva (Zöld Akciócsoport): „Élhető városok, aktív közöségekkel a klímaváltozás ellen"

11:30-12:00-ig Dr. habil. Jekő József (Nyíregyházi Egyetem): „Zöldkémia"