Kórházi csomagküldés, csak meghatározott időpontban, a főbejárati portánál
Csak meghatározott időpontban lehet csomagot leadni

A Jósa András Oktatókórházban is lehetőséget biztosítanak a hozzátartozóknak, hogy a bent fekvő betegek részére csomagot juttassanak el. Az intézmény azonban kéri a hozzátartozókat, hogy ezek pénzt, nagyobb értékű árut (műszaki cikk, telefon, egyéb) ne tartalmazzanak! A csomag összeállításakor az általános ruházati, tisztálkodási és használati eszközöket, a kevésbé romlandó élelmiszereket, egyedi gyógyszerek, valamint vitaminok pótlását részesítsék előnyben.

A csomagot – lehetőség szerint – lezárva, a beteg adataival ellátva (név, osztály, kórterem) a kórház főbejárati portáján, hétfőtől vasárnapig 08-10, illetve 15–17 óra között adhatják le. A csomagokat az őrző-védő cég munkatársainak segítségével juttatják el az osztályokra.