Korábbi korosztályos válogatott labdarúgót igazolt a Nyíregyháza Spartacus

Korábbi korosztályos válogatott labdarúgót igazolt a Nyíregyháza Spartacus

Mindenben megállapodott a Nyíregyháza Spartacus Talabér Attilával, így a korábbi korosztályos válogatott játékos a Szpariban folytatja pályafutását. A védő az MTK-ban mutatkozott be először a felnőtteknél, majd a Kisvárdával a 2016-2017-es idényben harmadik lett az NB-II-ben. Alapembernek számított, 32 meccsen játszott és három gólt lőtt. Egy évvel később az MTK visszavitte, és bajnokságot nyert csapatával a másodosztályban. Szerepelt az U17-es, U19-es és az U20-as válogatottban is. Tavaly a Vasasban futballozott, nyártól pedig a Szeged labdarúgója volt, de szerződést bontottak a felek, a Szparival pedig ma 1+1 éves kontraktust kötött a belső és szélső védőként is bevethető 23 éves játékos. 

Az MLSZ versenyszabályzatának értelmében amennyiben a szakmai stáb úgy dönt, az Ajka elleni elhalasztott mérkőzés pótlásán, azaz szombaton már pályára léphet a Szpariban Talabér Attila. 

Fotó: vasasfc.hu