Korábbi Fradi játékost igazolt a Szpari - Busai Attila Nyíregyházán

Szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus Busai Attilával. A labdarúgó az MTK-ban kezdte pályafutását, majd Svájcba igazolt, ahol két évig futballozott. Hazatérve a Ferencváros játékosa lett, 2017-ben igazolt Diósgyőrbe, ahol 33 meccsen lépett pályára. Összesen több mint száz alkalommal szerepelt az élvonalban, tagja volt annak az U19-es válogatottnak, mely EB bronzérmet szerzett, korábban pedig az U17-es nemzeti csapattal is szerepelt Európa-bajnokságon. A támadó középpályás már a Szpari keretével készül.
A 188 cm magas, 30 éves labdarúgó szerződése az év végéig szól, a Spartacus viszont szigorú, teljesítményhez kapcsolódó feltételeket szabott. Busai Attila jelezte: szeretne bizonyítani a Szpariban!

Közös megegyezéssel, augusztus 31-i hatállyal viszont szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus Farkas Márkkal. A védő 2015-ben a Haladástól érkezett a Szparihoz, és több mint száz bajnoki illetve kupameccsen szerepelt a klub színeiben.