Nyíregyháza Let's Dance – Táncoljon át velünk a városon Nyíregyháza új, menő videójában!

Nyíregyháza Let's Dance – Táncoljon át velünk a városon Nyíregyháza új, menő videójában!

Itt a legújabb videó Nyíregyházáról és ami biztos, hogy a legpörgősebb is!

Így még biztosan nem látta a várost! Kohut Árpád rendezésében, Nyíregyháza zenei életének két állandó szereplőjének, Nagy Ricsinek és a Karmapirin zenekarnak legütősebb zenéire, valamint a NYÍR1DANCINHÁZA fantasztikus táncosainak közreműködésével elkészült Nyíregyháza legújabb kisfilmje. 

Táncoljon át velünk Ön is Nyíregyháza legszebb pontjain! Íme, a videó:

Rendező:

Kohut Árpád

Operatőr:

Renyó Norbert, Rutkai Áron, Nádasi Zoltán

Légifelvételek:

Kohut Árpád

Zene:

Nagy Ricsi – Te vagy az út

Karmapirin – Szenvedély

Vágó:

Kohut Árpád

Tánc koreográfia:

NYÍR1DANCINHÁZA

Főszereplők:

Majoros Angéla, Ámik János Krisztián Táncosok : Kucsmár Szintia, Dr. Fintorné Joó Brigitta, Majchrovics-Andó Linda, Sipos Beáta, Szalanics Szabolcs, Rus János, Kiss Gábor, Horváth Bence, Pál Dorina, Tőzsér Lili, Minya Írisz, Gaál Virág, Horváth Henrietta, Kiss Gábor, Horváth Bence, Stefán Lilien Dalma, Kegye Petra, Molnár Eszter, Linnenbank Laura, Linnenbank Barbara, Linnenbank Stephanie, Petróczi Fruzsina, Molnár Dorka, Havasi Panna, Hamza Luca, Suga Barbara, Kaplonyi Liliána, Suga Barbara, Molnár Sára

 

Készült a Nyíregyházi Televízió megbízásából.