Könyvtárosi kitüntetések – Március 20-ig várják a felterjesztéseket

Könyvtárosi kitüntetések – Március 20-ig várják a felterjesztéseket

A Magyar Könyvtárosok Egyesülete Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete meghirdeti könyvtárosi kitüntetéseit a 2020. évre.

„Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye Könyvtári Kultúrájáért”-díj adományozható azon aktív könyvtárosnak, aki hosszabb időn át kiemelkedő tevékenységet végzett a könyvtári kultúra és szolgáltatás korszerűsítésében és továbbfejlesztésében.

„Csendes János Életmű”-díj adományozható az aktív könyvtárosi tevékenységet befejező, illetve a már korábban nyugdíjba vonult munkatárs több évtizedes eredményes szakmai tevékenységének, életpályájának elismerésére.

A díjak átadása: 2020. április 6., Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár.

A felterjesztés beküldési határideje: 2020. március 20.

Postacím: Magyar Könyvtárosok Egyesülete Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete, 4400 Nyíregyháza, Szabadság tér 2. (A borítékra kérjük ráírni: Könyvtárosi díj.)

További információ: dr. Bihari Albertné kuratóriumi titkár, 06-20/383-2252.