Kispályás bajnokság - Díjazták a legjobbakat

Nagy csatákat hozott a Városi Kispályás bajnokság. A szezont ezúttal is a Szuperdöntő zárta. A legjobbak pénteken vehették át a díjakat. Több mint 50 éve indult Nyíregyházán a kispályás foci.  Ebben a szezon 115 csapat, 3500 igazolt versenyzője rúgta a labdát, közel 1200 mérkőzésen. A  Continental Arénában rendezték meg a Dechatlon-Konyha Möbel – Nyíregyházi Sportcentrum Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság díjátadó ünnepségét. 

- Az utolsó fordulóban dőlt csak el több csoportban is a bajnoki cím sorsa. Mindössze két csapat maradt százszázalékos, és kijelenthető, hogy tovább emelkedett a színvonal - mondta Dajka László főszervező, Nyíregyházi Sportcentrum 

A lebonyolítást idén nehezítette, hogy a Városi Stadionban építkezés zajlik, de ezt rugalmasan megoldották. A kispályás bajnokság befejezése után sok pihenő nincs, július elején indul a strandfoci fesztivál, melynek Sóstó lesz a helyszíne. Júliusban már lehet jelentkezni a következő kispályás idényre is, mely augusztusban rajtol.