Kimaxolta a hetet a Szpari, idegenben is nyert

Csákváron lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. A mieink kezdője több helyen változott a szerdai meccshez képest.

Aqvital FC Csákvár-Nyíregyháza Spartacus 2-3 (1-2)
Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 200 néző

Jv: Horváth Tibor (Máyer Gábor, Punyi Gyula)

Csákvár: Auerbach – Major(Torvund 82.), Karacs, Vaskó, Komáromi (Tamás 71.), Mayer, Mészáros D.(Mim 63.), Kártik(Koval 82.), Derekas,  Molnár R.,Makrai

vezetőedző: Mónos Tamás

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Papucsek, Gengeliczki, Debreceni - Márkus(Vass P.35.), Szabó B. - Pócsik (Nemes 83.), Zamostny, Kovács Á.(Jánvári 61.) - Banyoi  (Novák 61.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

2. perc GÓÓÓÓL! Zamostny Balázs indult meg a jobb oldalon, majd 20 méterről hatalmas gólt lőtt, 0-1!

5. perc Hazai szöglet után Vaskó fejesét fogta biztosan Fejér.

8. perc GÓÓÓÓL! Ott a második Szpari gól! Pócsik Botond remek jobb oldali beadása után Banyoi Andrei fejelt a kapuba, 0-2!

13. perc Szabó B. remek indítása után Pócsik elől Karacs mentett az utolsó pillanatban szögletre.

14. perc Újabb nagy helyzet, Pócsik ment el a jobb oldalon, labdája elment a kapu előtt, Kovács Á. lőhetett balról, de lepattant a labdája.

17. perc Banyoi beadása után Pócsik elől mentettek a védők.

19. perc Márkus lőtt 35 méterről mellé

20. perc Hazai szöglet után Karacs fejelt centikkel mellé.

21. perc Márkus passzolt Zamostnyhoz, aki fölé lőtt 20 méterről.

22. perc Nagy hazai helyzet, Komáromi tisztán kapta a labdát a jobb oldalon, de Fejér Béla hatalmas bravúrral hárította a ziccert.

33.perc Vaskó kapott sárga lapot.

34. perc Makrai kapott sárgát

35. perc Márkus kapott egy rúgást, nem tudja folytatni. Vass P. érkezett a helyére.

39. perc Hazai lehetőség, Kártikról ment ki középen a labda.

40. perc Banyoi kapott sárga lapot.

42.perc Szépített a Csákvár. Molnár R. cselezgetett, majd 17 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot, 1-2.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

47. perc Balról érkezett Banyoi irányába középre a labda melyet megfogott a hazai kapus.

50. perc Komáromi ment el veszélyesen a jobb oldalon, majd a beadása után Fejérrel szemben szabálytalankodtak.

59. perc Molnár lőtt fölé 24 méterről, jobbról.

69. perc Novák lövését blokkolták a védők.

70. perc Makrai lövését fogta Fejér.

71.perc Fejér kapott sárga lapot időhúzásért.

74. perc Derekas lövése ment mellé.

78. perc Szabó B. kapott sárga lapot.

80. perc Remek baloldali akció után Debreceni passzolt Vasshoz aki a kapufát találta el.

83.perc Pócsik kapott sárga lapot.

84.perc Mayer kapott sárgát.

86.perc Mayer húzta vissza Novákot, újabb sárgát és ezzel együtt pirosat kapott.

88.perc Egyenlít a hazai csapat. Egy szöglet után Molnár elé került a labda Koval csúsztatása után, utóbbi pedig a kapuba lőtt, 2-2.

93.perc GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!! Vass Patrik lőtte középre a labdát egy ívelés után, és Novák Csanád a kapuba kotorta, 2-3.