Két nap, két meccs, két győzelem - Miskolcon is nyert a Fatum Nyíregyháza

Az MTK szombati legyőzése után vasárnap már újabb bajnokit játszott a női röplabda Extraligában a Fatum Nyíregyháza. A csapat a Diósgyőr vendége volt, és ezúttal is nagyon határozottan kezdett. Az első játszmában nagy volt a különbség, és Vasileva valamint Lacombe ponterős játékával simán nyerte a szettet a Nyíregyháza. A második felvonásban 13-15-ig volt szoros az állás, ekkor ritmust váltott a Fatum, és végül hozta ezt a felvonást is. A harmadik játszmában is pontosabb volt a Nyíregyháza, blokkból is több pontot szerzett az együttes, és végül biztosan nyerte a találkozót Németh Szabolcs együttese. A hétvége mérlege így két meccs, két győzelem. 

DVTK - Fatum Nyíregyháza 0-3 (-11, -18, -14) 

Nyíregyháza: Vasileva 19, Lacombe 15, G. Francesco 3, Fuchs 5, Pintér 7, Ortiz 7

Csere: Tóth F., Tóth D. (liberók) 

vezetőedző: Németh Szabolcs