Jótékonysági focitorna - A beteg gyermekek gyógyítását segítették  a nevező csapatok

Ragyogó futball időben vette birtokba a 33 csapat a Városi Stadion műfüves pályáját október 23-án a Socca Jótékonysági Torna keretein belül. A 11 órán át tartó tornán, amelyen a "Beteg Gyermekek Alapítvány" segítéséért játszottak a csapatok, 68 mérkőzésen 407 góllal örvendeztették meg a szép számú közönséget. A nevezési díjból több mint 600 ezer forint gyűlt össze!

A torna díjazottjai:

Különdíjasok:
-Torna fair play csapata : Nyír-Chem (Nyíregyháza)
-Torna legjobb kapusa: Hegyes Benjamin (Het- Band)
-Torna gólkirálya: Gerebenics Norbert (Kartal 6-A-Side)
-Torna legjobb játékosa: Magyar Márk (Kispályások)

Végeredmény:
I. KARTAL 6-A-SIDE (Kartal)
II. KISPÁLYÁSOK (Napkor)
III. HET - BAND KFT (Nyíregyháza)