Jégkorszak! A különleges kiállítás nagyon népszerű, már több mint 3500-an látták!

Jégkorszak! A különleges kiállítás nagyon népszerű, már több mint 3500-an látták!

A Magyar Természettudományi Múzeum vándorkiállítása március 31-ig látogatható és Nyíregyházán is népszerű, hiszen március közepéig már alig van szabad időpont a tárlat megtekintésére.

A látogató olyan kihalt fajok csontvázaival és preparátumaival találkozhat a múzeumban, amelyekkel az ősember naponta farkasszemet nézett. A Jégkorszak kiállítás minden korosztálynak szóló, izgalmas felfedező, nyomozó út, legnagyobb sztárja pedig talán ez a mamutbébi, de többek között kardfogú tigris és egy hiéna is várja a látogatókat.

A közeljövőben pedig paleontológusok, régészek is népszerűsítik majd a Jégkorszak című kiállítást. Az első előadást február 28-án, csütörtökön 16:30-tól tartják, Jégkorszaki vadászkalandok az óriások birodalmában címmel.


Dér Vivien