Izgalmas meccs végén döntetlen

A Nyíregyháza Spartacus a Kecskemét ellen lépett pályára. Mindkét csapatban több változás volt a legutóbbi kezdőhöz képest.

Nyíregyháza Spartacus - Kecskeméti TE 2-2 (1-1)

Balmazújváros 150 néző

Jv: Szilágyi Sándor(Sinkovicz Dániel, Tőkés Róbert)

Nyíregyháza: Fejér - Szabó B., Papucsek(Sztankó 83.), Gengeliczki, Jánvári(Nemes 55.), Márkus, Sigér, Vass P.(Gresó 61.), Zamostny, Kovács Á.(Pócsik 61.), Banyoi (Novák 61.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

Kecskemét: Kersák (Varga a szünetben) – Tóth D.(Buna 80.), Szabó L(Szuhodovszki a szünetben), Rjasko, Szalai G., Grünvald, Katona, Vágó L., Gál(Szabó A.a szünetben), , Paudits (Lukács a szünetben), Tóth B.

vezetőedző: Szabó István

1. perc A Kecskemét kezdte a találkozót.

5. perc Vass P. remekül ment el a jobb oldalon, Kovács Ádám a kapuba sodorta estében a labdát. A játékvezető szerint hozzáért a keze, így nem adta meg a gólt.

11. perc Vezet a Kecskemét, egy bal oldali Tóth D. beadás után Szalai érkezett középen, és a kapuba passzolt 4 méterről, 0-1.

15. perc Szabó B. lőtt egy csel után 20 méterről, szögletre pattant a labda.

16. perc Papucsek kapott sárga lapot.

18. perc Katona lőhetett 15 méterről, Fejér fogta az életerős löketet. A másik oldalon Jánvári lőtt 30 méterről mellé.

20. perc Vass Patrikot lökte meg Katona a 16-oson belül, nem ítélt büntetőt a játékvezető.

21. perc Feczkó Tamás kapott sárga lapot reklamálásért.

25. perc Zamostny fejelt középen egy beadás után, Kersák megfogta a labdát.

27. perc Vendég szöglet után mindenki talpa alatt elment a labda, és a rövid saroknál a kapufa külső éléről pattant ki.

30. perc Sigér remek passza után Szabó B. tette tovább, középen Banyoi lőhetett, de eltörte a labdát.

35. perc Sigér lépett be keményen, sárga lapot kapott.

36. perc GÓÓÓÓÓL!!!! Megérdemelten egyenlített a Szpari! Szabó Bálint kapott jó labdát Zamostny Balázstól, majd beadása után Kovács Ádám a kapuba fejelt, 1-1.

39. perc Zamostny csavart kapura egy szabadrúgást, a léc alól tolta ki a kapus.

43. perc Gál ütötte el Sigért, sárgát kapott érte.

Vége az első félidőnek. A Szpari többet birtokolta a labdát, 1-1 az állás.

46. perc Négy játékost - köztük egy kapust - cserélt a KTE a szünetben.

48. perc GÓÓÓÓÓL! Vezet a Szpari! Vass Patrik szerzett labdát, majd 15 méterről balról kilőtte a hosszú sarkot, 2-1.

49. perc Tóth D. ment el veszélyesen, Papucsek becsúszva, zseniálisan szerelte.

52. perc Lukács dobta fel magát a 16-oson belül, a játékvezető meglepetésre büntetőt ítélt. A reklamáló Feczkó Tamást kiállította. A 11-est Vágó a kapufára lőtte.

55. perc Jánvári sérült meg, helyére Nemes érkezett.

60. perc Lukács kapott jó labdát középen, és Fejér fölött a kapuba emelt, 2-2.

66. perc Nemes beadására Pócsik érkezett veszélyesen, de mellé pattant róla a labda.

70. perc 19 méterről Zamostny csavart centikkel fölé egy szabadrúgást.

72. perc Szorongatt a Szpari. Előbb Szabó Bálint lövése pattant le, majd Zamostny lőtt fölé.

78. perc Nemes próbálkozását fogta Varga.

82. perc Gengeliczki szerelte a meginduló Lukácsot.

83. perc Tóth B. fordult be az ötösnél, a kapufát találta el.

85. perc Lukács lőtt közelről, Fejér Béla bravúrral védett.

88. perc Tóth B. lőtt nagy helyzetben mellé 8 méterről.

90. perc Négy perc a ráadás.

92. perc Vágó kapott sárgát.

93. perc Sztankó lövését fogta a kapus.

Vége a mérkőzésnek, izgalmas meccsen döntetlen lett a vége.

Feczkó Tamás: - A csapat taktikailag jól játszott, mindent megtettünk a győzelemért, de külső körülmények miatt nem tudtunk nyerni. 80 percig irányítottuk a meccset, de a két védőnk kiesése után a KTE is megnyerhette volna a találkozót.

Szabó István: - Felemás érzések vannak bennem. Idegenben a Nyíregyháza ellen nem rossz a döntetlen, de a második félidőben mutatott játékkal nyerhettünk volna. Úgy érzem végül igazságos eredmény született.