Izgalmas meccs után vereség - kikaptak a kézilabdások a Békéstől

Izgalmas meccs után vereség - kikaptak a kézilabdások a Békéstől

Az eddig egy pontot szerző Békést fogadta a két pontos Nyíregyháza a kézilabda NB-I/B Keleti csoportjában, így az alsóházi rangadó komoly téttel bírt. Ez látszott a pályán is, mivel mindkét gárda keményen védekezett. Az első félidő nagy részében 1-2 találattal a Békés vezetett, a második játékrész elején viszont sikerült fordítani. Ettől kezdve hihetetlenül izgalmasan alakult a meccs, és a vége előtt megint a vendégek vezettek, de csak egy találattal. Az utolsó percben a mieink támadhattak, gólt azonban nem sikerült lőni, mert a békési kapus hárította a próbálkozást, így a vendég gárda elvitte a pontokat. 

Nyíregyházi SN - Békés 24-25 (11-12)

Nyíregyháza: Nagy L. - Vasas 4, Szűcs 1, Nyitrai 3, Dobó 3, Erdős 3,  Gidai 

Csere: Gadnai (kapus), Stáb 6, Kurbely, Gubó, Nagy Cs. 2, Pánczél 2