Itthon és idegenben - Jól szerepeltek a hétvégén a fiatal jégkorongosok

A Szabolcsi Sólymok U8-as jégkorong együttese idei első megmérettetésén vett részt hazai környezetben. A mieink a Sátoraljaújhely Zempléni Hiúzok, a Debrecen DHK, és a Miskolc DVTK Jegesmedvék ellen léptek jégre.  A gyerekek nagyon lelkesen játszottak, sok tapasztalatot gyűjtöttek. Sokaknak ez volt az első szereplésük. A csapat edzője Vincze Dániel.

 
A Nyíregyházi Sportcentrum U8 csapata Debrecenben vendégeskedett. Kiválóan szerepeltek a mieink, a torna második helyét hozták el, csak a DVTK tudta őket megállítani egy szoros meccsen. Edző: Szabó Lajos. 


A Szabolcsi Sólymok U 12-es gárdája Miskolcra látogatott. A gyerekek nagyon sokat fejlődtek, rendkívül szoros, fordulatos meccsen 2-2-es döntetlen született. Edzők: Csiki Csaba, Dósa Sándor.