Idén is megtalálták a Bringaváros legszebb kerékpárját – Íme, a díjazottak!

Idén is megtalálták a Bringaváros legszebb kerékpárját – Íme, a díjazottak!
Nyíregyháza MJV nevében ajándékcsomagot ad át Hornyák Enikő sportreferens Pehi Bencének (Fotó: Szarka Lajos)

Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Bringasziget szervezésében szeptember 25-én immár 4. alkalommal került megrendezésre a 10 településrészt és a belvárost összekötő családi szabadidős sportrendezvény Nyíregyházán, a „Bringaváros”.

A rendezvény fantasztikus hangulatban zajlott, több százan vettek részt két keréken az egészséges életmód jegyében zajló programon. A rendezvényen többek között – a hagyományokhoz hűen – kerékpár szépségversenyt is hirdettek. A versenybe szálló kerékpárokra a Nyíregyháza MJV Facebook oldalon szavazhattak like formájában szeptember 30. 12 óráig. A versenyben lévő képekre rengeteg kedvelés érkezett, az élmezőny szoros volt.

Az eredmények megérkezése után kedden a Bringaszigeten adták át az önkormányzat és a Bringasziget nevében a díjakat. 

A legtöbb like-ot kapta:

Pehi Bence (Nyereménye egy 25 ezer Ft-os vásárlási utalvány a BringaSziget felajánlásából)

A Különdíjat kapta:

Dalos András (Nyereménye egy 15 ezer Ft-os vásárlási utalvány a BringaSziget felajánlásából)

A díjakat Pataki Mihály a BringSziget tulajdonosa adta át. Nyíregyháza Megyei Jogú Város nevében a díjazottak két külön ajándékcsomaggal is gazdagabbak lettek.

 

Kapcsolódó tartalom:

► Keressük a Bringaváros legszebb kerékpárját – Szavazzon Ön is!